Fotogaléria - klub


Majstrovstvá Európy v krasokorčuľovaní 2019

V dňoch 21.1. - 27.1. 2019 sa uskutočnili majstrovstvá Európy v krasokorčuľovaní v bieloruskom Minsku, ktorých sa zúčastnila aj členka nášho krasokorčuliarskeho klubu Kraso Centrum Košice Silvia HUGEC.
Hoci jej krátky program nevyšiel podľa jej predstáv a do voľných jázd sa nekvalifikovala, ďakujeme Silvii za vzornú reprezentáciu nášho klubu a prajeme veľa úspechov v nasledujúcich pretekoch.

Fotoalbum
Výsledky
Krátky program

ISU JGP

Premiéru na súťaži ISU JGP má za sebou naša reprezentantka Silvia Hugec. Svojou voľnou jazdou, za ktorú získala 82,20 boda, sa v konečnom zúčtovaní po krátkych programoch umiestnila na krásnom 12.mieste.
Srdečne blahoželáme
Voľnú jazdu si môžete pozrieť tu: https://www.youtube.com/watch?v=QUniIlDOz2M

EYOF 2017 v Tureckom Erzurume

Krasokorčuľovanie na EYOF-e 2017 v Tureckom Erzurume reprezentovala v kategórii junioriek členka Kraso Centra Košice Silvia HUGEC.
Na tento veľmi významný pretek XIII. európsky olympijský festival mládeže (EYOF) bola Silvia nominovaná VV SKrZ a jej účasť bola schválená SOV.
Na preteku obsadila 8.miesto z celkového počtu 21 pretekárok z 21 štátov Európy. Svojim výkonom dosiahla svoje najvyššie celkové bodové skóre 117,47 bodov